Parse error in downloaded data

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні захисники української землі!

Від імені депутатського корпусу Новогродівської міської ради та від себе особисто прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України!

Цей день символічно об’єднує величні свята – день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, які нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

Сьогодні кожен українець віддає данину шани та поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і щастя своїх рідних і близьких. Згадує тих, хто віддав своє життя, відстоюючи мир у державі та її незалежність.

Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

Шановні захисники та захисниці! Від щирого серця бажаю вам щастя, здоров’я та родинної злагоди! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!

З повагою

Новогродівський міський голова                                                            Олександр ШЕВЧЕНКО

Наше місто

• Банер 1