Parse error in downloaded data

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ поліції №3 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області проводить відбір кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України у 2022 році з числа осіб цивільної молоді, що мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років. ВНЗ МВС України здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Вищі навчальні заклади МВС України:

• Національна академія внутрішніх справ

Юридический адрес03035 г. Киев-ДСП, пл. Соломенская,1

• Харківський національний університет внутрішніх справ

Юридический адрес: 61080, г. Харьков, пр-т Л. Ландау, 27,

• Одеський державний університет внутрішніх справ

Адрес: вулиця Успенська, 1, Одеса, Одеська область, 65000,

• Львівський державний університет внутрішніх справ

79007, м. Львів, вул. Городоцька, 26

• Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Юридический адрес 49005, г. Днепр, Проспект Гагарина, 26

Сайт dduvs.in.ua