Перша в громаді ресурсна кімната запрацювала

Дата публикації .

Відтепер на базі Новогродівського опорного ЗЗСО №7 м.Новогродівка працює ресурсна кімната.

Це спеціально облаштоване приміщення, що призначене для проведення психолого-педагогічних занять. Важливо, що ресурсна кімната повністю пристосована для дітей з особливими освітніми потребами. Учні, які розвиваються у ресурсних класах - згодом мають змогу перейти до загальних класів.

DSC 5779

На сьогодні в ЗЗСО №7 інклюзивним навчанням охоплено 10 дітей, створено 1 інклюзивний клас. Також закладі освіти навчається 16 дітей з родин, які вимушені були переїхати. 50 дітей, яких визнано постраждалими від військових дій і потребують психологічної підтримки.

DSC 5790

На жаль, з кожним роком збільшується кількість дітей з особливими освітніми потребами, тож така модель навчання забезпечує право на освіту будь-якій дитині і дозволяє організувати навчання для кожного школяра, у середовищі, яке найбільше підходить саме для нього.

DSC 5816

Ресурсна кімната поділена на кілька зон: навчально-пізнавальну, сенсорну, художньо-творчу та ігрову. Також тут можуть проводити своє дозвілля всі без виключення учні опорного закладу.

Заняття проводяться практичним психологом, соціальним педагогом, асистентом вчителя в інклюзивному класі та вчителем індивідуального навчання.

DSC 5821

Для облаштування кімнати коштом бюджету громади придбали дидактичні матеріали, обладнання та меблі на суму 106,3 тис.грн.

Друк