Народні традиції. Весняні та літні свята

14 квітня 2017 року у  дошкільному навчальному закладі №35 «Райдуга» відбулося  методичне об’єднання вихователів за темою: «Народні традиції. Весняні та літні свята».

Одним із  завдань дошкільної освіти є знайомство дітей з народними традиціями. У кожної людини на Землі є своя маленька батьківщина - це та частинка рідного краю, де вона народилась і виросла, де живуть її батьки. Кожна сучасна цивілізована людина повинна знати історію свого краю, міста, свого народу. Тому одним із завдань, яке вирішує педагогічний колектив  дошкільного навчального закладу  №35 «Райдуга», ознайомлення дошкільників з народними традиціями. Методичне об’єднання вихователів містило теоретичну та практичну частини.В теоретичну частину увійшли перегляд відео-презентації «Патріотичне виховання»– доповідач завідувач дошкільного навчального закладу №35 «Райдуга» Василіна Г.О..Практична частина містила в собі перегляд відео-презентації «Весняні та літні свята».

IMG 2293

Вихователями ЦарюкС.С.,Запальскою О.В. були вдало підібрано музичні вправи  для дітей, де вони мали можливість відчути себе на справжньому святі Благовіщення.З дітьми середньої групи  вихователі Чульжанова Н.С.,Гавілей А.О. потрапили до чудового, казкового свята Івана Купала та разом з дітьми  у танці знайшли квітку папороті.Діти старшої групи разом з вихователями Рожновою А.А., Клемент'євою І.В. подорожували весняними святами.

IMG 2317

Разом з Весною співали веснянки,заклички. Цікавим була подорож до виставок у кожній віковій групі. «Музей хліба» у старшій групі,музей свят «Пори року» у середній групі,виставка картин зроблених вихователями в українському стилі,та виставки дітей та батьків до Великодня,здивували присутніх своєю неповторністю та яскравістю. Засідання пройшло плідно для всіх присутніх.Всі присутні отримали подарунки до Великодня .

За інформацією відділу освіти м. Новогродівка