Parse error in downloaded data

Місячник з безпеки дорожнього руху в ЗДО «Радість»

З 20 серпня по 17 вересня 2021 року в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» проходить місячник  з безпеки дорожнього руху «Малюк та дорога», головною метою якого є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

В рамках місячника в садочку проводяться профілактичні заходи. Педагогічні працівники проводять систематичну та планомірну роботу по засвоєнню дошкільнятами правил дорожнього руху, як однієї з найважливіших складових безпеки життєдіяльності дітей.

13.09Р1

В кожній віковій групі створено розвивальне середовище, де обладнаний куточок по вивченню правил дорожнього руху. Діти мають змогу засвоювати знання та виробляти навички безпечної поведінки на дорозі. Активно використовуються настільно-друковані ігри та атрибути до творчих ігор, іграшкові дорожні знаки, спеціальний іграшковий транспорт, методична та дитяча художня література.

13.09Р2

Правила дорожнього руху з дітьми вивчаються в ігровій формі на свіжому повітрі в групових приміщеннях. Також маленькі вихованці залучаються до художньо-продуктивної діяльності (малювання, аплікації, ліплення).

З метою закріплення набутих дітьми знань, педагоги закладу по закінченню місячника проведуть музично-спортивні розваги.

13.09Р3

Наше місто