Parse error in downloaded data

Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в громаді

9 вересня 2021 року в Новогродівській ТГ здали в експлуатацію відремонтовані приміщення для фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Мемрик та Михайлівка.

Найближчим часом мешканці сіл матимуть змогу отримувати необхідні медичні послуги, в тому числі невідкладну медичну допомогу на місці. Раніше приміщення зазначених ФАПів були в дуже занедбаному стані та не відповідали державним стандартам та потребам громадян.

DSC 4549

«Завдяки залученню небюджетних коштів наразі у двох відремонтованих приміщеннях Михайлівського старостинського округу створені належні умови для роботи сучасних ФАПів. А це перш за все – комфорт мешканців нашої громади», - зауважив Олександр Шевченко.

DSC 4573

Будівельні роботи в ФАПах виконувались коштом Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембургського Червоного Хреста та Міністерства закордонних справ Люксембургу. Зі свого боку Новогродівська міськарада виконує свої зобов’язання щодо благоустрою та проведення центрального водопостачання до медичних установ.

DSC 4588

Підвищення доступності та якості медичного обслуговування для населення, яке проживає у сільській місцевості – важливий крок у розвитку громади.

Наше місто

• Банер 1