ЩО ПРОДАЄТЬСЯ НА РИНКУ ПРАЦІ

Дата публикації .

16 липня  у Новогродівському міському центрі зайнятості заступниця начальниці відділу надання соціальних послуг Тетяна Моженко провела  тренінг для незайнятого населення громади з числа молоді на тему: «Що продається на ринку праці».

Під час заходу учасники ознайомились  з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, електронними сервісами, станом регіонального ринку праці та багато іншого.

Присутні розглядали формування адекватної поведінки молодих людей на ринку праці, переваги  легального працевлаштування в Україні, застереження  учасників тренінгу від шахрайства при працевлаштуванні.

 «В умовах сьогодення молодь, у силу своїх соціально-психологічних характеристик, виявляється недостатньо підготовленою до сучасних реалій ринку праці…», - зазначила Тетяна Моженко,- «Це робить молодь -  групою населення зі трохи зниженою конкурентоспроможністю на ринку праці».

Цим заходом фахівчиня має за мету підвищити коефіцієнт корисної дії, рівень ефективності пошуку роботи, необхідність бачити свої помилки, усвідомлювати некорисні, хаотичні дії і намагатися їх усунути.

Наприкінці тренінгу Тетяна Моженко порекомендувала встановити мобільний додаток «Вакансії ДСЗ», пройти онлайн курси  на Освітньому порталі Державної служби зайнятості: https://skills.dcz.gov.ua та переглянути освітні серіали на порталі Дія. Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua .

 

Друк