Parse error in downloaded data

СПАЛЮВАТИ СТЕРНЮ ЗАБОРОНЕНО!

Новогродівська міська рада звертає увагу землевласників та землекористувачів громади на те, що з 17 березня поточного року діють норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях інших категорій».

Цим Законом забороняється випалювання з порушенням установленого порядку сухої рослинності або її залишків у прибережних захисних смугах уздовж річок, морів, морських заток і лиманів, навколо водойм та на островах, у середовищі розмноження та на шляхах міграції тварин. За порушення заборони передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

Відтепер забезпечення пожежної безпеки покладається на власника земельної ділянки та іншого об’єкта нерухомого майна, орендарів земельної ділянки та іншого об’єкта нерухомого майна, якщо це обумовлено договором оренди, керівника суб’єкта господарювання.

Землекористувачів зобов’язано:

• не допускати випалювання сухої рослинності з порушенням установленого порядку;
  • обкошувати (з прибиранням скошеного) та оборювати земельні ділянки, прилеглі до торфовищ, полезахисних лісових смуг, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, у смугах відведення автомобільних доріг і залізниць.

Особи, винні у випалюванні в прибережних захисних смугах та на островах сухої рослинності або її залишків із порушенням порядку, встановленого Мінприроди, несуть відповідальність за порушення водного законодавства.

Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту й дбайливого ставлення до неї! Знищення стерні - це, водночас, знищення флори та фауни регіону. Разом із стернею вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка б дозволила суттєво підвищити врожайність у наступні роки.

Наше місто

• Банер 1