Відбулося третє засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Новогродівської міської територіальної громади

19 липня 2021 року відбулося третє засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Новогродівської міської територіальної громади.

Учасників робочої групи привітав перший заступник міського голови Олександр Зябрев, який ознайомив присутніх з програмою засідання та наголосив на важливості розробки Стратегії для подальшого розвитку громади.

Кандидат наук Державного управління, доцент, експерт з розробки стратегії місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Дмитро ДРОЖЖИН нагадав присутнім етапи розробки стратегії та презентував проект SWOT – матриці Стратегії розвитку Новогродівської міської територіальної громади, стратегічні, оперативні цілі та завдання розвитку громади.

За результатами спільної роботи було затверджено вищезазначені документи та прийнято рішення про оголошення конкурсного відбору  проектних ідей до плану реалізації Стратегії на 2022-2024 роки до  09.08.2021.

IMG 20210720 132743 018