ТРЕНІНГ «СЕРЦЕВО-ЛЕГЕНЕВА РЕАНІМАЦІЯ»

15.07.2021 за підтримки Товариства Червоного Христа  на базі комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» відбувся тренінг «Серцево-легенева реанімація».

У тренінгу взяли участь директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» Тетяна Мальчина, лікарі, медичні сестри закладу та фельдшерських пунктів громади.

IMG 20210715 113910

Висококваліфіковані та досвідчені тренери викладали медичним працівникам закладу комплексну невідкладну медичну процедуру, спрямовану на відновлення життєдіяльності організму та виведення його зі стану клінічної смерті. Включаючи штучну вентиляцію легенів (штучне дихання) та компресію грудної клітки (непрямий масаж серця).

Висловлюємо подяку тренерам за важливі професійні навички та Товариству Червоного Христа за організацію тренінгу!