Parse error in downloaded data

СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ З МІГРАЦІЇ ТРИВАЄ

Територіальний центр соціального обслуговування м.Новогродівка  отримав благодійну допомогу від  Міжнародної організації з міграції у рамках програми «Реагування на хворобу Сovid-19».

Благодійна допомога у вигляді гігієнічних засобів призначена для вразливої категорії населення, які перебувають на обліку терцентру.

Гігієнічні набори, загальною вартістю  420 гривень отримали 60 чоловік. А саме: 5 осіб з інвалідністю,  41 людина похилого віку, 7 багатодітних матерів, 4 одинокі матері, 3 громадянина з складними сімейними обставинами.

Гігієнічні набори, загальною вартістю  512 гривень, будуть надані відповідній категорії населення громади протягом 1-11 червня цього року.

Висловлюємо подяку за активну підтримку, ініциативну діяльність та дієву допомогу нашим постійним партнерам Міжнародній організації з міграції в Україні.

10.06 21 5

Наше місто