Parse error in downloaded data

Зустріч з мешканцями села Птиче

08.06.2021 в с. Птиче Миколаївського старостинського округу відбулась зустріч з жителями.

В заході взяли участь секретар Новогродівської міської рада Лілія Бегалі, заступник міського голови Микола Роженко, депутат міської ради Едуард Ємцов, депутат Покровської районної ради Іван Бутрій, староста Ірина Джига, представники виконавчих органів міської ради.

IMG 5093

Лілія Бєгалі проінформувала громадян про основні напрямки роботи міської ради та плани на майбутнє.

Серед основних проблемних питань, озвучених громадянами, було питання щодо вивозу твердих побутових відходів. Директор КП«Комунтех» Костянтин Дробот акцентував увагу на те, що одним із шляхів для його вирішення є укладання договорів з комунальним підприємством та своєчасна оплата за отриману послугу. Призвав проявити громадську свідомість - не забруднювати навколишнє середовище.

IMG 5113

Були обговорені інші питання, які турбують мешканців населеного пункту та надані роз’яснення.

Під час заходу було обрано актив з числа місцевих жителів  для створення органу самоорганізації населення «Сільського комітету Птиче».

Наше місто

• Банер 1