Parse error in downloaded data

ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ!

8 червня Новогродівський міський центр зайнятості долучився до загальнообласної декади «Знайдемо роботу разом!». Цей захід організовано та проведено спільно з ГО «Новосхід» з метою працевлаштування молоді, випускників професійно-технічних закладів на підприємства нашої громади. Захід проходив у форматі відкритої життєвої книги, що створило позитивний настрій та доброзичливу атмосферу.

До заходу були залучені ринкоутворюючі та провідні підприємства нашої громади,  а саме,  керуючий справами виконкому Новогродівської міської ради Наталія Кириченко, представники структурних підрозділів пожежно-рятувального загону ДСНС та національної поліції, вугільного підприємства «шахта Котляревська», відділу освіти міста Новогродівка, Селидівського професійного ліцею. Вони розповіли не тільки про актуальні вакансії та сучасні вимоги до претендентів, але й успішним прикладом  свого життєвого та професійного шляху надихнули молодь нашої громади на створення та розвиток своєї успішної кар’єри.

10090621

909062021

«Треба не боятися ставити цілі, і впевнено йти до них, постійно вдосконалюючись, навчаючись, розвиваючись…», - зазначила директорка центру зайнятості Ірина Сергєєва.

4090621

Фахівчиня центру зайнятості Тетяна Моженко провела майстер-клас та надала цінні поради зі створення успішного портфоліо кар’єрного просування та навичок самопрезентації.

Всі охочі мали змогу відчути себе у ролі рятувальника або поліцейського, пройти співбесіду.

Роботодавці та соціальні партнери отримали Подяки за плідну співпрацю зі службою зайнятості, а всі учасники – солодкі іміджеві презенти  на згадку про захід.

Наше місто

• Банер 1