Parse error in downloaded data

ЩЕ ОДНА ЗНАЧНА ПЕРЕМОГА КІКБОКСЕРІВ НОВОГРОДІВСЬКОЇ ТГ

Сьогодні, 2 червня, о 7 годині ранку перспективні спортсмени Новогродівської ТГ повернулись з міжнародного чемпіонату Кубку Європи з кікбоксингу по версії WAKO, що відбувся у Хорватії в місті Карловаць.

У змаганнях взяли участь більш між 1500 спортсменів з 39 країн світу.

Спортсмени  Новогродівської федерації кікбоксингу показали чудовий результат – привезли до громади три призових місця!

Золоту медаль виборов Шуфрич Микита, срібну - Буряк Євген, бронзову - Тарадаєнко Сергій.

03.06.2021 2

Новогродівський міський голова Олександр Шевченко зустрів призерів та їх тренера Ігоря Пашинського одразу після приїзду. Привітав з успішним виступом на змаганнях.

«Сьогодні маю честь привітати вас з успішними виступами на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Це дуже високе досягнення. Також хочу подякувати тренерові за підготовку таких професійних спортсменів, що прославляють нашу громаду та батьків за виховання. Щиро бажаю вам подальших успіхів у спорті», – сказав Олександр Шевченко.

03.06.2021 1

Також міський голова подякував за надану матеріальну підтримку в організації поїздки на міжнародний чемпіонат ПАТ "Донбасенерго" і ТОВ "Шахта 1-3 Новогродівська".

Наше місто

• Банер 1