Зустріч з представниками Міжнародної організації права розвитку (IDLO) та UCBI

11 квітня 2017 року в залі засідань Новогродівської міської ради відбулася зустріч міського голови Білецької Л.М. з представниками Міжнародної організації права розвитку (IDLO) та UCBI в рамках реалізації проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» за участю начальника відділу з питань надання адміністративних послуг Гарбіш Т.І.

IMG 4376

У ході зустрічі були обговорені питання надання адміністративних послуг у місті Новогродівка, проблемні питання у цьому напрямку, визначені сумісні шляхи подальшого співробітництва щодо можливого впровадження електронного документообігу, консультативної допомоги реформування адміністративних послуг.IMG 4381

Гості відвідали Центр надання адміністративних послуг та поспілкувались з адміністраторами.

Центр надання адміністративних послуг у м.Новогродівка