Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 7 km/h

В релігійних громадах Української Православної Церкви відбулись Великодні богослужіння

Великдень — найважливіше із 12 християнських щорічних свят. Навіть ті, хто не сповідує християнство, дотримуються українських традицій святкування.

1 травня у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбулася одна з найважливіших подій року для християн східного обряду – чудо сходження Благодатного вогню.

В храмах Української Православної Церкви Новогродівської громади з півночі суботи почалися Великодні богослужіння. До схід сонця із зібраними кошиками, святково одягнуті мешканці приходили до церков. Після хресного ходу і святкового богослужіння відбувалося  освячення пасок, крашанок та писанок.

Фарбоване яйце - символ миру, закривавленого кров'ю Ісуса Христа, і через це відродження до нового життя. Паска - символ тіла Господнього, до якого повинні причащатися віруючі.

Під урочисті звуки церковних дзвонів звідусіль чутно вітання  «Христос Воскрес» і у відповідь «Воістину Воскрес».

Нехай це величне свято наповнить наші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро!

Наше місто

• Банер 1