Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 9 km/h

Засідання X сесії Новогродівської міської ради.

30 квітня 2021 року під головуванням міського голови Олександра Шевченка відбулось засідання X сесії Новогродівської міської ради. В цілому в сесії взяло участь 17 депутатів із 26, тож кворум було дотримано і засідання відбулось.

На порядку денному було розглянуто 37 питаннь, але прийнято 36. Відровідно до Регламенту роботи міської ради всі проєкти попередньо розглядалися 29 квітня на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

DSC 0235

Після затвердження порядку денного, секретаріату, лічильної комісії депутати перейшли до розгляду проєктів та прийняття відповідних рішень.

Були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Новогродівської міської територіальної громади на 2021 рік та до рішення міської ради «Про бюджет Новогродівської міської територіальної громади на 2021 рік».

DSC0458

В службі у справах дітей ТГ Новогродівської міської ради на обліку перебуває 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, З них перебувають під опікою  ̶ 29 дітей, в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу  ̶  10, в державних закладах  ̶  8.  Щороку в громаді близько 15 дітей, залишаються без батьківського піклування,  зокрема  через складні життєві обставини, безвідповідальне ставлення батьків  до виконання своїх обов’язків, вживання батьками алкоголю, наркотичних засобів, а також через їх жорстоке поводження з дитиною.  В громаді   постало питання влаштування   дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  які продовжують перебувати поза сімейним оточенням до сімейних форм виховання.

DSC0465

Як було анонсовано раніше, на території громади планується відкрити  Дитячій будинок сімейного типу. Сьогодні були зроблені перші кроки, а саме затверджено Програму «Родина для дитини» на 2021-2025 роки та прийнято рішення про надання згоди на придбання нерухомого майна для створення Будинку сімейного типу.

Також було затверджено Порядок створення та легалізації  органів  самоорганізації  населення на території територіальної громади Новогродівської міської ради, а також прийняли низку рішень, що стосуються земельних відносин.

Наше місто

• Банер 1