Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 7 km/h

Представники громади взяли участь у бойових стрільбах

29 квітня 2021 року  поблизу селища Іванівка на території Покровського району відбувся захід «Єдиного стрілецького дня». У бойових стрільбах взяли участь підрозділи територіальної оборони Покровського району Донецької області.

До організації заходу було залучено 60 чоловік особового складу, представники громад та райдержадміністрації.  Міського голову Олександра Шевченко також було запрошено взяти участь у події.

DSC0277

Особовий склад підрозділу привітав присутніх та відзначив подяками військових оперативного резерву за активну участь та допомогу в розвитку підрозділу. Провели інструктаж з заходів безпеки поводження зі зброєю.

DSC0282

Резервісти вивчали устрій зброї підрозділів TpO, навчались одноманітному прицілюванню, пересуванню на полі бою, розвідці цілей, а також виконували багато інших військових завдань.

Для цивільних на полігоні військові підготували завдання з практичного виконання вправ стрільб із штатної стрілецької зброї.

DSC0420

Службу у військовому резерві в Збройних Силах України впроваджено з 2006 року. Тоді резервісти Збройних Сил України у добровільному порядку укладали контракт з командирами військових частин, проходили підготовку на зборах у складі штатних підрозділів.

DSC0351

В останні декілька років в Збройних Силах України  впроваджено систему щорічної підготовки резервістів в складі бойових бригад, за якою вже підготовлено понад 30 тис. резервістів.

Проходження служби у військовому резерві полягає у виконанні резервістами обов’язків відповідно до завдань, покладених на військові частини, в яких вони проходять службу у військовому резерві. Резервісти проходять щорічну підготовку у складі військової частини на штатній посаді. У разі оголошення мобілізації призиваються виключно до тієї військової частини, з командиром якої укладено контракт.

DSC0289

Стати резервістом може кожен, хто відповідає армійським вимогам за станом здоров’я. Для цього треба звернутися або у військовий комісаріат (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки) за місцем перебування на військовому обліку, або в військову частину, де запланована служба в резерві.

Наше місто

• Банер 1