Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 7 km/h

Питання заборгованості із заробітної плати розглядалось на засіданні обласної комісії

29 квітня 2021 року у форматі відеоконференції під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні було розглянуто питання «Про результати роботи за 2020 рік міських тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат міст Новогродівки, Мирнограда та Селидово.

Від виконкому Новогродівської міської ради звітували перший заступник міського голови Олександр Зябрев та начальник міського управління соціального захисту населення Марина Мямліна.

Наразі заборгованість із заробітної плати в цілому по громаді мають 2 вугільних підприємства на загальну суму 39061,00 тис.грн.:

ВП «Шахта 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля»  - 23892,3 тис.грн.

ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля»  - 15168,7 тис.грн.

За інформацією керівництва державного підприємства  «Селидіввугілля», коштів від реалізації  вугільної продукції недостатньо для сплати поточних платежів та погашення
заборгованості із оплати праці в повному обсязі. Це пов’язано з відсутністю коштів для обладнання нових очисних вибоїв на шахтах ДП «Селидіввугілля». Однак, відповідно до ст. 15 ЗУ «Про оплату праці» при надходженні фінансів на рахунки підприємства кошти в першу чергу спрямовуються на виплату заробітної плати працівникам вугільних підприємств.

У зв’язку з нестабільною роботою вугільних підприємств ВП «Шахта 1/3 «Новогродівська» та ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» існує недоїмка цих підприємств перед місцевим бюджетом по податках - майже 16370,4 тис.грн.

Наше місто

• Банер 1