Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 9 km/h

Керівники Покровської РДА зробили щеплення від COVID-19 в Новогродівській лікарні

Наразі в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» активно ведеться вакцинування.

28 квітня 2021 року до закладу охорони здоров’я завітав Андрій Бондаренко, голова Покровської районної державної адміністрації та Сергій Новіков, заступник голови Покровської райдержадміністрації.

Керівники Покровської РДА зробили щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca (Корея) у ЦПМСД .

Тетяна Мальчина директор ЦПМСД та сімейний лікар Андрія Бондаренко з 2018 року провела  медичний огляд пацієнта та надала консультації щодо користі щеплення від COVID-19.

DSC0249

«Я підтримую вакцинальну кампанію в Україні і не бачу причин відмовлятися від щеплення. Тим більше, довіряю своєму сімейному лікарю, а Тетяна Вячеславівна наполягала на вакцинуванні»,- зауважив  Андрій Бондаренко.

Нагадаймо, що AstraZeneca - це розробка англо-шведської компанії, виготовлена найбільшим світовим виробником вакцин.

DSC0228

Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичайного життя. Усі вакцини – безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення добровільні і безоплатні!

Наше місто

• Банер 1