Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 9 km/h

Міський голова Олександр Шевченко відзначив нагородами земляків-ліквідаторів

28 квітня 2021 року в рамках заходів з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії в актовій залі Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музична школа м.Новогродівка відбулись урочисті збори.

До участі в заході були запрошені члени Новогродівської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та ліквідатори аварії на ЧАЕС, які проживають на території громади.

Міський голова Олександр Шевченко звернувся зі словами подяки до земляків–ліквідаторів, тих, хто ризикуючи власним життям і здоров’ям, рятував Україну  та Світ від подальшого поширення радіації.

DSC0215

«Щиро вдячен вам, за відвагу і мужність. Ви, безумовно, герої нашого часу. Ми не маємо права забувати, що наші рятівники живуть поруч з нами. Вирішення не всіх турбуючих вас проблем залежить від міської влади, але  питання, які знаходяться в межах компетенції міської ради будемо вирішувати обов’язково», - зазначив Олександр Шевченко.

DSC 0189

На знак вдячності вручив чорнобильцям ордена та медалі «До 35 річниці аварії на ЧАЕС». Пам’ятні нагороди були придбані з ініціативи міського голови.

DSC 0152

Вихователями музичної школи за сприяння міського відділу культури була підготовлена концертна програма.

Також, до пам’ятної дати було організовано тематичну виставку літератури та проведено презентацію інформаційного матеріалу: «26 квітня 1986 року аварія на Чорнобильській атомній електростанції».

DSC0207

Згідно Програми «Соціального захисту населення Новогродівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 №8/3-5 до Дня Чорнобильської трагедії було надано матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на загальну суму 37600,00грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

DSC 0221

Наше місто