Увага! Формується склад Молодіжної ради

13.04.2021 в залі засідань Новогродівської міської ради відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівської міській раді.

DSC 006213

Головою ініціативної групи обрано Юлію Передерієву, секретарем Юлію Савулу - начальника відділу культури, молоді та спорту.

На порядку денному були обговорені організаційні питання створення Молодіжної ради при Новогродівській міській раді та затверджено зміст повідомлення.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

ПРИ НОВОГРОДІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Новогродівська міська рада повідомляє, що 24 травня 2021 року  о 15:00 в залі засідань Новогродівської міської ради за адресою м. Новогродівка, вул. О.Кошового, 46, відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Новогродівській міській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Новогродівської громади (за згодою);
  • представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Молодіжної ради.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування. До заяви додаються:

• прийняте у встановленому порядку рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування, контактної інформації, досвіду особистої діяльності, участі у проектах, що проводили, обмін досвідом тощо;
  • інформація про надання згоди делегованого представника на обробку персональних даних.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

• невідповідність поданих документів вимогам Типового положення та положення про Молодіжну раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;
  • неусунення невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк, визначений абзацом тринадцятим пункту 12 Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;
  • невідповідність вимогам, установленим пунктом 8 Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;
  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;
  • відмова від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу;
  • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Заява і документи приймаються з 14 квітня 2021 року до 23 квітня 2021 року  включно в паперовому вигляді за адресою: м. Новогродівка, вул. Театральна, 18а (Будівля музичної школи), та в електронному вигляді (сканкопії) на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальна особа – Суханова Наталія Миколаївна – провідний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради. Контактний телефон 0501768468.

Склад ініціативної групи

з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівської міській раді

Передерієва

Юлія Павлівна