Відбулась екологічна акція

10 квітня 2021 року  в м.Новогродівка відбулась акція в рамках глобального екологічного проєкту «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ».

DSC 094010

У висадженні дерев  взяли участь Новогродівський міський голова Олександр Шевченко та його заступники, депутати та представники відділів і управлінь міської ради,  Громадська рада при виконкомі Новогродівської міської ради, ГО «Здійсненна мрія» і «Відродження ЗМІ на Донбасі» та активні мешканці міста.

До акції приєднався перший заступник голови Покровської райдежадміністрації Сергій Новіков.

DSC 101010

Взагалі по вулиці Кобзаря було висаджено 48 катальп.

Міський голова Олександр Шевченко зазначив, що саджанці були відібрані якісні та зміцнілі, висотою більше двох метрів, тому повинні гарно прижитись.

Дерева придбані згідно міської Програми «Охорона навколишнього природнього середовища Новогродівської міської ради».

Це тільки перший крок із реалізації запланованих екологічних заходів на території Новогродівської громади. Надалі буде проведена заміна пошкоджених молодих дерев, висаджених декілька років потому.  Планується висадити липи, катальпи, хвойні дерева, кущі, багаторічні та однорічні квіти не тільки в місті Новогродівка, а і в старостинських округах.

DSC 0912

DSC 0157