Чисто

Чисто

Вітер: 9 km/h

В с.Карлівка підключено лінію вуличного освітлення!

Однією з найважливіших складових інфраструктури будь-якого населеного пункту або села чи селища  є вуличне освітлення. Адже саме воно гарантує безпечне пересування як пішоходів в загальнодоступних місцях, так і водіїв по проїжджій частині в темну пору доби.

На території села Карлівка  у грудні 2020 року було реалізовано робочий проект: «Реконструкція лінії освітлення с.Карлівка (ЗТП-3315, КТП-3301), вул.Гагаріна, вул.Фільтрова, вул.Надії, вул.Калинова, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Польова, Мар'їнського району, Донецької області».

У зв’язку з приєднанням Галицинівської сільської ради до Новогродівської міської ради, проведенням процедури передачі майна на баланс не було можливим здійснити процедуру підключення лінії вуличного освітлення в с.Карлівка.

Спільними зусиллями Новогродівської міської ради та Мар'їнського РЕМ після оформленням відповідних документів, 05.04.2021 відбулось підключення проблемної лінії.

Нарешті мешканці села Карлівка забезпечені послугою вуличного освітлення у повному обсязі.

Image 1 13

Наше місто