Чисто

Чисто

Вітер: 9 km/h

На комісії підвели підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2021 року

06.04.2021 в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням Новогродівського міського голови  Олександра Шевченка  відбулось чергове засідання міської комісії з питань розгляду звернень громадян.

Начальник відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» Світлана Голобородько звітувала про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради за І квартал 2021 року, а про підсумки роботи із зверненнями громадян в Михайлівському старостинському окрузі доповіла староста Олена Хрустальова. Комісія визнала роботу з даних питань задовільною та такою що відповідає сучасним вимогам.

Також, на порядку денному було розглянуто колективне звернення мешканців м. Новогродівка, з питання впорядкування руху транспорту по алеї Сидорова. Алея дуже вузька, машини не можуть розминутися, тому заїзджають на квіткові клумби, дбайливо доглянуті місцевими жителями.  Асфальтове покриття постійно забруднене.  Комісія вирішила  доручити управлінню міського господарства Новогродівської міської ради спільно з відповідними службами вирішити дану проблему.

DSC 0719506

Наше місто