Чисто

Чисто

Вітер: 9 km/h

На апаратній нараді міський голова нагадав про місячник благоустрою в громаді

06.04.2021 міський голова Олександр ШЕВЧЕНКО провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь і комунальних підприємств міської ради. В засіданні взяли участь представники структурних підрозділів державних органів влади.

В громаді триває місячник благоустрою, тому міський голова акцентував увагу всіх присутніх на активізації весняного прибирання і надав декілька завдань управлінню міського господарства: організувати своєчасний вивіз сміття, згідно розроблених графіків, завезти пісок на дитячі майданчики та забезпечити полив саджанців дерев, які висаджуються в рамках акції з озеленення громади.

DSC 070306

Начальник 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Олександр Агібалов звернув увагу на те, що законодавством України заборонено спалювати сухе листя та траву. Більшість пожеж у сільській місцевості виникає саме через підпали сухостою.

Також, на нараді обговорили стан поширення в громаді коронавірусної інфекції COVID-19. Директори КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» Тетяна Мальчина та КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» Ольга Братішко  повідомили, що в Новогродівській громаді не спостерігається погіршення епідемічної ситуації, але дотримуватись карантинних заходів необхідно.

DSC 069906

Наше місто