Невелика хмарність

Невелика хмарність

Вітер: 9 km/h

Засідання Міської комісії про надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах

05.04.2021  під головуванням заступника міського голови Алли Рябцевої відбулось засідання міської  комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги  з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних  життєвих обставинах.

До виконкому міської ради звернулись 6 мешканців громади для отримання матеріальної допомоги на лікування, на соціально-побутові потреби та у зв’язку із смертю громадян, що підпадають під перелік осіб відповідно до Постанови КМУ №99 від 31.01.2007.

Комісія прийняла позитивні рішення, на підставі яких, управлінням соціального захисту населення буде підготовлено проєкт рішення для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Новогродівської міської ради.

Наше місто

• Банер 1