В громаді розпочаті роботи по заміні кабельних ліній

Однією з головних проблем Новогродівської територіальної громади є перебої в роботі системи енергопостачання.

З метою надання якісних послуг жителям громади протягом літнього періоду 2021 року Селидівським РЕМ АТ «ДТЄК Донецькі електромережі»  планується замінити кабель на  4 електричних вводах. Рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 24 березня 2021 №61 «Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою в м.Новогродівка» було надано дозвіл на проведення земельних робіт до 31.12.2021 для заміни кабельної лінії КЛ-6 кВ від ТП 18А до ТП 19, від ЦРП 4 до ТП 14, від ЦРП 1 до ТП 5, від ЦРП 3 до ЦРП 4.

Вже розпочаті земельні роботи щодо встановлення нового кабелю від ЦРП -3 до ЦРП-4, довжина якого складатиме 2 км. Після закінчення земляних та ремонтних робіт Селидівський РЕМ зобов’язаний привести об’єкт благоустрою в належний стан.