Засідання колегії Покровської РДА в онлайн-режимі

31 березня 2021 року відбулось засідання колегії Покровської РДА в онлайн-режимі. Такий формат обраний у зв'язку з карантинними обмеженнями в державі.

У засіданні взяли участь Новогродівський міський голова Олександр ШЕВЧЕНКО, начальник відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Аліна КИРИК.

З дотримання карантинних обмежень сьогодні 31 березня 2021 року відбулося засідання колегії Покровської районної облдержадміністрації в онлайн-режимі.

На порядку денному розглянули низку питань щодо стану боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян, про заходи щодо попередження загибелі та травмування людей на пожежах на території Покровського району.