Комісія вирішила призначити внутрішньо переміщеній особі - учаснику АТО/ООС грошову компенсацію на придбання житла

29.03.2021 в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови Алли Рябцевої та заступника міського голови Миколи Роженка відбулось засідання Комісії щодо розгляду заяв та призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №280 від 18 квітня 2018 року "Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України"  внутрішньо переміщеним особа, які захищали територіальну цілісність нашої країни, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, перебувають не менш як один рік на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб за місцем фактичного проживання та потребують поліпшення житлових умов держава компенсує придбання житла на території України.

Комісія розглянула заяву і враховуючи факт перебування на квартирному обліку та відсутність майнових прав на нерухомість  вирішила призначити внутрішньо переміщеній особі - учаснику АТО/ООС грошову компенсацію на придбання житла  в населеному пункті Донецької області на підконтрольній Україні території.

Новогродівському міському управлінню соціального захистку населення було доручено надати заявку  до Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, яке розподіляє субвенцію між місцевими органами соціального захисту населення відповідно до потреби в наданні грошової компенсації .