Особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

20.03.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

в якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до першого заступника міського голови звернулися мешканці міста з питаннями  соціального захисту та комунального господарства.

image

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання у Відділенні виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Новогродівка. Звернулися 7 громадян з різноманітними питаннями, а саме: соціального захисту (надання матеріальної допомоги на лікування, придбання твердого побутового палива та вирішення соціально-побутових потреб), комунального господарства (ремонт дорожнього покриття, видалення аварійних дерев, тарифи на електропостачання та благоустрою придомової території).

Відділ по роботі із зверненнями громадян "Контактний центр"