23 сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання.

6 березня 2017 року  відбулось позачергове засідання 23 сесії Новогродівської міської ради сьомого скликання.

Включно із головою Людмилою Міхайлівною зареєструвалися 19 депутатів. На порядок денний засідання було винесено п’ять питань, які потребували нагального вирішення.

2286

Але враховуючи висновки спільного засідання постійних комісій міської ради, яке відбулось перед сесією, питання №1 «Про скасування рішень міської ради» та питання № 2 «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» знято з розгляду порядку денного .

Після формування порядку денного, депутати перейшли до розгляду  основних питань:

-«Про надання дозволу на облаштування  спортивних майданчиків»

-«Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Новогродівка на 2017 рік»

Заслухавши доповідь начальника  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурової О.М. та обговоривши питання, депутати одноголосно проголосували за прийняття даних рішень.

По закінченню засідання сесії,  міський голова Білецька Л.М. і секретар міської ради Мусейко К.І. привітали жінок депутатів зі святом весни.