Семінар - нарада служби у справах дітей

Службою у справах дітей  24.11.2016 в залі засідань  виконкому Новогродівської міської ради було проведено  семінар-нараду на тему: «Здійснення соціального захисту дітей, які проживають в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах».

В семінарі взяли участь: заступник міського голови Зазуляк Є.М., методист психологічної служби  міського відділу освіти, соціальні педагоги навчальних та дошкільних закладів міста, лікар-педіатр комунального закладу «Центр первинної медико - санітарної допомоги», директор міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Розглядались питання:

1. Права та обов’язки батьків, які прописані в Законах України.
  2. Робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.
  3. Координація дій міських відділів та служб щодо соціального захисту дітей з родин, які опинились в складних життєвих обставинах.

Соціальний педагог ЗОШ №10  Ткаченко Н.В. поділилась досвідом роботи психологічної служби  школи  по  здійсненню  соціально-психологічного  супроводу  дітей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

028

Директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді     Носовська Т.О. розповіла про порядок взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.