Хмарно

-6.49°C

Хмарно
Вітер: SW від 2.13 M/S

Засідання виконавчого комітету міської ради

23 листопада 2016 року відбулося засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому міської ради розглянуто наступні питання:

007

1. Про організацію протигрипозних заходів у місті Новогродівка та про хід проведення імунізації проти грипу на період 2016-2017 роки

Організацію роботи КЗ «ЦПМСД м. Новогродівка» в межах своїх повноважень  щодо здійснення протигрипозних заходів у м.Новогродівка та хід проведення імунізації проти грипу на зимовий період визнано задовільною. Головному лікарю Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка» Рашевському О.О. надано доручення стосовно забезпечення  повного виконання заходів Комплексного плану з профілактики грипу, затверджених рішенням виконкому від 18.02.2015 №13.

2.  Про підсумки проведення громадського огляду з охорони дитинства   в    м.Новогродівка у 2016 році

Організацію роботи з проведення громадського огляду з охорони дитинства в   м.Новогродівка у 2016 році відповідних служб і відділів міської ради   визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.

3. Про затвердження Міської соціальної програми щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні  (орфанні) захворювання у м. Новогродівка на 2017 рік

Затверджено комплексний план заходів на 2017 рік, щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Про результати перевірок стану справ щодо виконання вимог чинного законодавства за зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради, підприємствах, установах та організаціях міста, які надають послуги населення

Заслухано інформацію щодо проведення перевірок стану справ щодо виконання вимог чинного законодавства за зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради, підприємствах, установах та організаціях міста, які надають послуги населення, встановлено термін для виправлення вказаних недоліків.

Керівникам управлінь, підприємств, установ та організацій міста, які надають послуги населенню рекомендовано:

-           Дотримуватись вимог діючого законодавства з розгляду звернень громадян;

-           Підвищити особисту відповідальність за порядок і терміни розгляду звернень громадян;

-           Визначити гострі значущі проблеми, що породжують звернення громадян;

-           Підвищити результати вимогливості щодо повноти і якості відповідей заявникам, викорінити прояви байдужості при вирішенні законних вимог громадян.

На засіданні виконкому розглянуто питання про організацію проведення оплачуваних громадських робіт у 2017 році та про надання повноважень складати протоколи та постанови про адміністративні  правопорушення передбачені статтями 197,198  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом засідання виконкому вирішено питання соціального захисту дітей та фінансової підтримки малозахищених верств населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення надати до Міжнародного дня інвалідів одноразову матеріальну  допомогу у  розмірі 200,00 грн.  малозабезпеченим інвалідам м.Новогродівка.

Членами виконкому надані дозволи:

-          на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі в м.Новогродівка;

-          на видалення та часткову обрізку  зелених насаджень в м.Новогродівка;

-          на повторне заселення;

-          на переоформлення особових рахунків

Наше місто

• Банер 1