Parse error in downloaded data

Ми – молодь, ми – майбутнє!

У жовтні цього року розпочала свою роботу НОВОГРОДІВСЬКА МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ.

Вона утворилася на базі класної держави «Єдність» 10-А класу Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка, за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Мета  нашої організації:  здійснення діяльності на удосконалення морального, патріотичного виховання молоді, підвищення її правосвідомості.

За два місяці роботи ми  встигли зробити чимало: привітали військових зі святом Захисника України, провели агітаційний виступ з правил дорожнього руху з дітьми молодшого та середнього віку, відвідали з екскурсією Селидівське  відділення поліції, провели виставку стіннівок до Дня рідної мови.

076

До Міжнародного дня відмови від паління у Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка ми провели радіо лінійку з гаслом: «Стоп підлітковому палінню» та акцію  - «СТОП тютюнопалінню», під час якої пройшли  містом з плакатами та гаслами: «Ми молоде покоління! Ми проти паління!», «Не ламай життя – зламай цигарку!». Під час міської акції було також проведено  опитування місцевих жителів на актуальну тему «Чи підтримуєте Ви молоде покоління? Яке Ваше ставлення до тютюнопаління?», бо паління стало серйозною соціальною проблемою, яка щороку забирає тисячі життів у всіх країнах світу.  Також нами були розклеєні інформаційні листівки з закликами: «Не руйнуйте своє життя! Скажіть СТОП палінню!» та роздані буклети на відповідну тему. Приємно, що місцеві жителі підтримали нашу акцію: хтось ламав цигарку, кидав її у скриньку, натомість отримував кольорову стрічку в знак згоди з молоддю, хтось ділився з нами своїми життєвими історіями про паління і як важко відмовитися від цієї звички. Справжнім прикладом для нас став чоловік, який відмовився від паління майже 35 років тому, він звернувся до молоді з проханням: «Не починати палити, бо тютюн - це наркотик, і не такий уже слабенький!».

Життя НОВОГРОДІВСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ  тільки розпочато, і як кажуть у кіно – продовження буде…

Члени молодіжної організації Ліги майбутніх поліцейських

м. Новогродівка

Наше місто