ОБЕРЕЖНО: СНІД – НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА!

Дата публикації .

Здоров'я – один із головних факторів щасливого та повноцінного життя кожної людини, а СНІД -  це найпоширеніша хвороба сучасності, ліків від якої не існує. Масштаб розповсюдження смертельної епідемії вражає. Тому для забезпечення здоров'я нації, необхідно стояти на варті запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу.

21.11.2016 року на виконання розпорядження міського голови від 24 жовтня  2016 року  №158-р "Про проведення місячника запобігання поширенню ВІЛ-СНІДу у м. Новогродівка " на базі ЦСССДМ  за участю Селидівського центру підтримки сім'ї, Спілки Червоного Хреста України і Дитячого фонду ООН  (ЮНІСЕФ) було проведено тренінг "ВІЛ інфекція. СНІД". Всього було запрошено 20 осіб  (багатодітні, одинокі матері, внутрішньо-переміщені особи).

Присутнім розповіли про шляхи передачі ВІЛ, засоби контрацепції, роз'яснили про необхідність дотримання правил здорового способу життя, сформували толерантне ставлення до людей з ВІЛ. Крім того, учасники заходу побачили відеоролик: "Будова вірусу", прийняли участь у розіграній ситуації: "Небезпечно! Безпечно!", зіграли у гру: "Сині, червоні" та заповнили анкету: "А чи був у тебе ризик отримання ВІЛ".

Наприкінці заходу учасники отримали інформаційно-просвітницькі матеріали, кондоми та побажання міцного здоров'я.

Друк