Хмарно

Хмарно
Вітер: SW від 2.13 M/S

Особистий прийом громадян

21.11.2016 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

, на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий прийом до міського голови звернулося 6 громадян з різноманітними питаннями – аграрної політики (приватизація земельної ділянки), соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги) та комунального господарства (відновлення лінії електромереж та ремонт каналізаційного люку). 5 звернень громадян взяті під особистий контроль міського голови, на 1 звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

003

Цього ж дня міський голова провів виїзний прийом громадян за місцем мешкання в міському управлінні соціального захисту населення. Звернулися 2 громадянки з питання надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб.

Наше місто

• Банер 1