Тематичний захід

Дата публикації .

 17 -18 листопада 2016 року в м.Краматорськ секретар Новогродівської міської ради Мусейко К.І. та заступник міського голови Зазуляк Є.М. брали участь у дводенному тематичному заході «Нові перспективи і подальші кроки в рамках співпраці між Україною та Радою Європи у Донецькій та Луганській областях».

         У перший день відбулось обговорення захисту прав вимушено переміщених осіб, гарантій та механізмів захисту прав людини у кримінальних провадженнях. Доповідали: Морген Енберг голова офісу Ради Європи в Україні, Даніель Попеску спеціальний радник Уряду з питань децентралізації Ради Європи, Тука Г.Б. заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб в Україні, Народний депутат України Наталя Веселова та інші.151

152

 

154   

     

Теми докладів другого дня: «Реформа комунальних друкованих ЗМІ» та «Розбудова місцевої демократії у контексті реформи місцевого самоврядування в Україні». В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, редактори газет, журналісти та представники громадських об'єднань, тому вийшов цікавий обмін думками та досвідом.     

153                 

Друк