Обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста

09 листопада 2016 в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням секретаря міської ради Мусейко К.І.  за участю Новогродівського міського голови Білецької Л.М. відбувся  депутатський день.

В залі були присутні 18 депутатів міської ради, перший заступник  міського голови Булі Л.П., заступник міського голови Зазуляк Є.М.,  начальник управління міського господарства Усов М.О., начальник відділу економіки Шевченко Л.С.

014

На порядку денному було розглянуто питання: «Обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку на 2017 рік».  В результаті обговорення даного питання депутатами міської ради були надані пропозиції та зауваження, які будуть враховані під час формування Програми.