Parse error in downloaded data
logo062

Пишаємось своїм чемпіоном

Не поміченою подією в Україні став XXIV Чемпіонат світу по гирьовому спорту у Турині, який проходив 27-30 жовтня цього, 2016 року.

24 країни приймали участь у цих змаганнях: Австралія, Англія, Біларусь, Угорщина, Германія, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Литва, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Словенія, Узбекистан, Україна, Уельс, Хорватія, Швеція, Шотландія та Естонія. Біля 250 спортсменів виборювали право на світову першість і друге місце, яке зайняла команда України, поступившись лише Біларусі, є значною перемогою у найдемократичнішому виді спорту, яким є гирьовий спорт.

Одним із спортсменів, який допоміг завоювати цей здобуток, це житель буремної донеччини Бутрій Іван Михайлович. Він є інвалідом праці третьої групи та перебуває на обліку у відділенні виконавчої дирекції Фонду у м.Новогродівці. Так, саме людина, яка отримала трудове каліцтво на донецькій шахті «Росія», змагалась на рівних із спортсменами-професіоналами із всього світу і на заваді не стали ні наслідки травми, ні відсутність фінансування збірної команди України з боку держави, ні те, що в тридцяти километрах від хати Івана Михайловича іде справжня війна.

2image

Івану Михайловичу 54 роки і він привіз із Турина дві золоті медалі. Свій спортивний шлях гирьовик почав не стандартно: у зрілому віці за сорок років із змагань гирьовиків на рідному підприємстві. Після травми Бутрій І.М. не покинув заняття спортом і Спартакіада «Сила духу», яку організовує для потерпілих на виробництві Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України, стала ще одним трампліном для спортивного зліту.

Іван Михайлович отримав першу золоту медаль у своїх ваговій та віковій категоріях за змагання у єдиноборстві повштох довгим циклом серед 23 спортсменів з гирею 24 кг, а другу виборов у двоборстві поштовх та ривок двух гирь по 24 кг також серед 23 спортсменів. Це принесло у командний залік 41 та 212 очків.

1image

Збірна команда України з гирьового спорту на Чемпіонаті у Турині складалась із 43-х спортсменів та спортсменок, ала Донецьку область представляв тільки Іван Михайлович.

На цьому Чемпіонату царювали благородні принципи спортивного братерства та шляхетства. Свою футболку збірної команди України Бутрій І.М. подарував на пам’ять найближчому супернику  викладачу історії із Данії Франку Баху з яким зав’язались дружні стосунки.  І тому перемогу на чемпіонаті у Турині Іван Михайлович отримав у футболці із емблемою Спартакіади  «Сила духу» Фонда соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України в якій змагався в Ужгорді цієї весни. Це дуже символічно, бо саме участь у Спартакіаді надихає багатьох спортсменів-інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань на бажання вдосконалювати свої спортивні результати, а  діяльність рядових співробітників Фонду допомогає реабілітуватись потерпілим на виробництві  та пристосуватись до реалій життя.

Друк

Фотогалерея

Наше місто

Наше місто

Наше місто

Наше місто

Наше місто

Наше місто

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1

 • Банер 1