День знань

Дата публикації .

1 вересня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшли святкові заходи з нагоди відзначення Дня знань. Міський голова Білецька Людмила Михайлівна, секретар міської ради Мусейко Костянтин Іванович, заступники міського голови Булі Людмила Петрівна та Зазуляк Євген Миколайович

привітали учнів, вчителів та батьків зі святом.                                    

Від імені народного депутата України Сажка Сергія Миколайовича його помічник – Авраменко Едуард Олександрович привітав з початком нового навчального року ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г.Шевченка та ЗОШ І-ІІ ступенів №8 та подарував мультимедійне та комп'ютерне обладнання.

 До Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 завітав Свинаренко Олег Іванович директор департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації. Він привітав усіх зі святом першого дзвоника та повідомив, що незабаром розпочнеться реалізація проекту капітального ремонту школи і запевнив, що через деякий час школу буде просто не впізнати. Цей проект – спільне досягнення влади, педагогічного і батьківського колективу школи, відділу освіти. ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 набуває статусу опорної школи і стане центром надання найякісніших освітніх послуг.

Після урочистих лінійок в ЗОШ м.Новогродівка до навчання приступила 1231дитина.

Друк