День сім’ї

Дата публикації .

27 травня в Новогродівському будинку дитячої творчості, відбувся святковий захід присвячений Міжнародному Дню сім’ї. Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна привітала всіх святом. Звернула увагу на те, що сім'я - перш за все тендітна і разом з тим велична цінність світу, основа добробуту суспільства і головна умова загальної стабільності. Побажала щоб в кожній родині панувало взаєморозуміння, щастя, віра, а сімейне

вогнище завжди було наповнене теплом, затишком і справжньою любов'ю!

Кожна сім'я починається з мами. Мамина ласка, ніжність, тепло оточують нас з перших днів життя. Мама - берегиня домашнього вогнища. На її тендітних плечах тримається весь будинок. Кравцова Валентина Ігнатіївна, яка майже двадцять років присвятила благородній професії – допомогала діткам з’явитися на світ, отримала привітання та подарунки від новогродівської міської ради. Щирі сердечні вітання та подарунки від міського голови Білецької Людмили Михайлівни отримали багатодітні сім’ї, сім'ї опікунів, молоді сім’ї Кухлевих Антона Сергійовича и Марини Леонідівни, Ольховик Інни Григоріївни та Геннадія Миколайовича, Строчинських Валентини Петрівни і Руслана Миколайовича.

Зал бурхливими оплесками підтримував запальний та артистичний виступ вокального ансамблю «Акорд», а привітав їх секретар новогродівської міської ради Мусейко Костянтин Іванович та вручив подарунки від новогродівської міської ради.

Під час концерту глядачів дивували виступи учнів міських шкіл та вихованців дитячих садків «Райдуга», «Берізка», «Октябренок».

У цей день місцеві жителі побачили приклад дійсно щасливих, міцних, об’єднаних сімей. Адже сім’я дається кожній людині як захист від зла, допомога для того, щоб легше долати життєві негаразди, придавати упевненість в майбутньому.

Друк