Хмарно

Хмарно

• Регуляторна політика
  • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ - ПРОЕКТУ РІШЕННЯ НОВОГРОДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 30.01.2015 №6/45-5 «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ НА ТЕРИТОРІЇ М. НОВОГРОДІВКА»

Міське фінансове управління повідомляє про оприлюднення проекту рішення Новогродівської міської ради «Про внесення змін дол рішення міської ради від 30.01.2015 №6/45-5 «Про встановлення місцевих податків на території м. Новогродівка» та аналізу регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставок та пільг плати за землю, фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої і другої груп платників єдиного податку на території міста Новогродівка на виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 № 1791-VIII, відповідно до Податкового кодексу України.

Проект рішення Новогродівської міської ради «Про внесення змін дол рішення міської ради від 30.01.2015 №6/45-5 «Про встановлення місцевих податків на території м. Новогродівка» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради www. novogrodovka-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення проекту даного рішення та АРВ на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради, за адресою розробника: вул. О. Кошового, 46, м. Новогродівка, 85483 або в електронному вигляді на e-mail: novfinupr21@gmail.com. Контактний телефон  33-09.

Міське фінансове управління

Друк E-mail