Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Новогродівка

Про затвердження Правил
розміщення зовнішньої реклами
в м. Новогродівка

З метою визначення правових засад, та визначення розмірів платежів за розміщення зовнішньої реклами в м. Новогродівка, відповідно до Законів України «Про рекламу», «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівка міська рада з метою формування єдиної міської політики у сфері зовнішньої реклами та налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування та операторів рекламного ринку у напрямі підвищення ефективності використання території міста Новогродівки при розміщенні рекламних засобів Новогродівська міська рада

вирішила:

1.Затвердити:

1.1Затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Новогродівка що додається.

1.2. Концепцію розвитку зовнішньої реклами в місті Новогродівка, що додається.

1.3. Зонування розміщення зовнішньої реклами в місті Новогродівка, що додається.

1.4. Класифікатор типових рекламних засобів, що додається.

2. Розповсюджувачам зовнішньої реклами забезпечити приведення своїх рекламних засобів у відповідність до вимог зонування розміщення зовнішньої реклами в м.Новогродівка, затверджених цим рішенням, шляхом внесення у встановленому порядку змін у дозволи на розміщення зовнішньої реклами та здійснення відповідної заміни рекламних засобів.

3. Встановити, що невиконання розповсюджувачами зовнішньої реклами пункту 2 цього рішення у встановлені строки є підставою для здійснення демонтажу рекламних засобів у порядку, передбаченому Порядком розміщення реклами в м. Новогродівка

4. "Розповсюджувачам зовнішньої реклами забезпечити приведення своїх рекламних засобів, розміщених у 1, 2, 3 форматних зонах, у відповідність до вимог класифікатора типових рекламних засобів, затвердженого цим рішенням, шляхом внесення у встановленому порядку змін у дозволи на право розміщення зовнішньої реклами та здійснення відповідної заміни рекламних засобів протягом року з моменту набрання чинності цим рішенням.

5. Встановити, що надання, переоформлення та продовження строку дії дозволів на право розміщення зовнішньої реклами здійснюється відповідно до вимог зонування розміщення зовнішньої реклами в місті Новогродівка та класифікатора типових рекламних засобів, затверджених цим рішенням.

6. Виконавчому органу Новогродівської міської ради спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Новогродівської міської ради КП «Камунальник», провести інвентаризацію рекламних засобів щодо відповідності вимогам зонування розміщення зовнішньої реклами в місті Новогродівка.

7. Виконавчому органу Новогродівської міської ради:

7.1. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з реалізацією Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Новогродівка, та привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

7.2. Підготувати і подати в установленому порядку до Новогродівської міської ради пропозиції про приведення рішень Новогродівської міської ради у відповідність до цього рішення.

8. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Секретар міської ради                                                                       Л.В.Бєгалі

ПРАВИЛА розміщення зовнішньої реклами в м. Новогродівка

Додаток 8 — карта

Класифікація та приклади РЗ