Хмарно

Хмарно

• Регуляторна політика

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується Рішення Новогродівської міської ради  від 29.05.2015 року № 6/49-6   «Про  затвердження Правил торгівлі на ринку в  м.Новогродівка».

2. Назва виконавця заходів з відстеження
відділ  економіки Новогодівської міської ради

3. Цілі прийняття акта
Метою прийняття регуляторного акта є:

- привести діючи правила  торгівлі на ринку в м.Новогродівка у відповідності до  вимог чинного законодавства;

-  здійснення ефективного контролю за роботою ринку створення належних умов для обслуговування покупців та захисту справ споживачів;
-забезпечення стабільної роботи ринку.

4. Строк виконання заходів з періодичного відстеження

З 30.05.2015 по 30.04.2017.

5. Тип відстеження
Повторне

6. Методи одержання результатів відстеження
Аналітичний

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи їх отримання

Результативність акта  здійсненна завдяки  спільних періодичних перевірок ринків,   аналізу відповідних показників та аналізу скарг і звернень громадян по даному питанню.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта Показники, які характеризують результативність роботи регуляторного акту, наведені в наступній таблиці:

Сфера впливу Вигоди Витрати
Сфера інтересів

Можливість отримання якісного обслуговування на ринках міста

Можливість розвитку на території міста сучасних підприємств ринкової торгівлі

відсутні
Сфера інтересів суб’єктів господарювання Можливість здійснювати торгівельну діяльність у відповідності до вимог діючого законодавства
Фінансовий результат

9. Оцінка результатів регуляторного акта і досягнення намічених цілей
Таким чином повторне відстеження підтвердило, що цілі, поставлені при прийнятті регуляторного акту, виконуються. Його реалізація сприяє своєчасному і якісному здійсненню послуг, укріпленню матеріально-технічної бази, нормальному функціонуванню ринка, а також захисту прав підприємців, які здійснюють торгівлю на ринку.

Перший  заступник міського голови                                                                             Л.П.Булі