Хмарно

Хмарно

• Регуляторна політика

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новогродівської міської ради від 31.03.2015  № 6/47-24 «Про затвердження Порядку оформлення права користування частиною земельної ділянки для прибудови до вбудованих приміщень багатоквартирних жилих будинків у  м. Новогродівка»

1. Вид та назва регуляторного акта

Рішення міської ради від 31.03.2015  № 6/47-24 «Про затвердження Порядку оформлення права користування частиною земельної ділянки для прибудови до вбудованих приміщень багатоквартирних жилих будинків у  м. Новогродівка»

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Новогродівська міська рада

3. Мета прийняття акту.

Рішення міської ради від 31.03.2015  № 6/47-24   «Про затвердження Порядку оформлення права користування частиною земельної ділянки для прибудови до вбудованих приміщень багатоквартирних жилих будинків у  м. Новогродівка» прийнято для вирішення питання щодо плати за земельні ділянки комунальній власності під прибудовою до вбудованих приміщень багатоквартирних жилих будинків у  м. Новогродівка, які не оформлені під багатоквартирному житловому будинку.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

Строк виконання заходів з повторного відстеження регуляторного акту -  з 06.03.2015 по 01.02.2017

5. Тип відстеження.

Повторне відстеження

6. Методи одержання результатів відстеження.

Статистичні дані

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

З метою відстеження результативності цього регуляторного акту визначено наступні показники результативності:

-надходження до міського бюджету коштів від плати за земельні ділянки;
-кількість укладених договорів сервітуту для оформлення права користування частиною земельної ділянки.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Для визначення розміру плати за землю достатньо замовити в центрі адміністративних послуг  міста Новогродівка витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

В результаті прийняття даного регуляторного акту проводиться робота з впорядкування використання земельних ділянок комунальної власності під прибудовою до вбудованих приміщень багатоквартирних жилих будинків у м. Новогродівка.