Хмарно

1°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 28.97 km/h

logo062
  • Головна
  • Регуляторна політика
  • ЗВІТ Про результати періодичного відстеження регуляторного акту - рішення Новогродівської міської ради від 30.01.2015 №6/45-14 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в

І. Вид та назва регуляторного акта,  результативність якого відстежується:

- рішення Новогродівської міської ради від 30.01.2015 №6/45-14 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Новогродівка»

2.Назва виконавця заходів з відстеження:

відділ містобудування та архітектури Новогродівської міської ради

3.Цілі прийняття акта:

  Запровадження у місті Новогродівка процедури впорядкування та оперативного вирішення питань розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на підставі належним чином оформлених документів та у відповідності до затвердженої схеми розміщення тимчасових споруд; стимулювання  ефективності використання земельного фонду, активізації підприємницької діяльності, проведення земельної реформи та наповнення міського бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 14.02.2015 по 01.01.2017.

5. Тип відстеження: періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

  Аналіз даних з кількості оформлених паспортів прив’язки тимчасових споруд та договорів на право користування територією земельних ділянок; аналіз даних з обсягу надходження коштів до міського бюджету.  

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність:  

Основою для відстеження   результативності   цього  регуляторного   акту є;  дані Головного архітектора міста міської ради щодо оформлених паспортів прив’язки тимчасових споруд, стосовно укладених договорів  на  право  користування     територією     земельних   ділянок,

з приводу надходження коштів до міського бюджету від користування землею.

8. Кількісні та якісні зазначення показників результативності акта.

У 2015 році  кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо розміщення тимчасових споруд 12.

У 2016 році  кількість суб’єктів господарювання, за зверненнями яких були прийняті рішення щодо розміщення тимчасових споруд 36.

  Якісні показники результативності відстеження цього регуляторного акта:

а) виконання вимог чинного законодавства;

б) встановлення чіткої процедури розміщення тимчасових споруд для провадження                                                                                                   підприємницької діяльності в місті Новогродівка;

в) визначення органів, які здійснюють процедуру оформлення договірної документації;

г) стимулювання землекористувачів в своїй діяльності додержуватися встановленого законом та рішенням Новогродівської міської ради від 30.01.2015 № 6/45-14  порядку розміщення тимчасових споруд.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

За результатами періодичного відстеження регуляторного акту - рішення Новогродівської міської ради від  30.01.2015 №6/45-14  «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Новогродівка» залишається без змін та перегляду.

Дата розміщення: 01.18.2017

Начальник відділу містобудування і архітектури,головний архітектор    О.Г. Будаков