Новогродівська міська рада, відповідно до вимог Закону України «Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про розроблений відділом з питань надання адміністративних послуг проект рішення міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Новогродівка».

Проект регуляторного акта містить інформацію, яка дасть змогу розв’язати  проблеми та недоліки об’єктивного та суб’єктивного характеру, що створюють значні труднощі для одержувачів адміністративних послуг в Центрі.

Проект зазначеного регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднені на офіційному сайті Новогродівської міської ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення у друкованому або електронному вигляді за адресою: 85483 м. Новогродівка, вул.Паркова,10, відділ з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради, або у електронному вигляді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради