Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Новогродівська міська рада, відповідно до вимог Закону України «Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про розроблений відділом економіки проект рішення міської ради «Про Порядок проведення виїзної  торгівлі, святкових та сезонних ярмарків на території міста Новогродівка».

Проект регуляторного акта розроблено для визначення порядку організації святкових та сезонних ярмарків, виїзної (виносної) торгівлі підприємствами, організаціями незалежно від форм власності, підприємцями, що здійснюють діяльність на території міста Новогродівка.

Проект зазначеного регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднені на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення у друкованому або електронному вигляді за адресою: 85483 м. Новогродівка, вул. О.Кошового,46 Новогродівська міська рада, кабінет відділу економіки, або у електронному вигляді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ економіки Новогродівської міської ради