Переважно хмарно

Переважно хмарно

Новогродівська міська рада, відповідно до вимог Закону України «Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про розроблений відділом економіки проект рішення міської ради «Про порядок здійснення державної регуляторної політики в Новогродівській міській раді».

Проект регуляторного акта розроблено для визначення порядку здійснення державної регуляторної політики в Новогродівській раді.

Проект зазначеного регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщені на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення у друкованому або електронному вигляді за адресою: 85483 м. Новогродівка, вул. О.Кошового,46 Новогродівська міська рада, кабінет відділу економіки, або у електронному вигляді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ економіки Новогродівської міської ради